Про компанію

Про компанію

Міжнародна правова компанія BOND INTELLECT GROUP (BIG) утворена групою українських та іноземних фахівців в області права і промисловості на базі реорганізованої Юридичної фірми «РЕАЛ-УКРАЇНА» (Україна, м Харків, 2001 року заснування).

Основне завдання BIG – комплексне і професійне правове обслуговування діяльності наших Клієнтів в агропромисловій, фінансовій, будівельній, інвестиційній галузі, а також в галузі хімічної промисловості, біотехнологій, машинобудування та паливно-енергетичній сфері.

Основные направления деятельности компании
ВОЛОДИМИР БОНДАРЕНКО
генеральний директор міжнародної юридичної компанії "BIG"

Практики в сфері торгового, фінансового, банківського, інвестиційного, податкового, корпоративного, митного, міжнародного, антимонопольного та патентного права завжди були пріоритетними для фахівців BIG.

Міжнародна правова компанія BOND INTELLECT GROUP (BIG) є визнаним експертом в практиці судового захисту, а також в сфері злиття і поглинання підприємств вже більше десяти років, щодня працюючи над розвитком цих напрямків в Україні, Росії, Угорщини, Казахстані і Молдові.

BIG стрімко розширює сфери наданої допомоги як на міжнародному, так і на внутрішньому ринку країни. Компанія і її фахівці розуміють і цінують вимоги кожного, хто звернувся за наданням послуг, піклуються про своїх постійних Клієнтів, беручи до уваги сферу їх діяльності та особливості ведення бізнесу. Фахівці BIG розробляють індивідуальний підхід до своїх Клієнтів, в тому числі і потенційним, грунтуючись на великому досвіді і професіоналізмі. Наша Компанія робить ставку на високу якість послуг, що надаються. Принцип Global Excellence втілює ставлення до Клієнта – будь-який проект буде виконаний професійно, безперечно, максимально оперативно і повно. У будь-якій точці світу Клієнт отримає краще юридичне рішення.

Поєднуючи ініціативу і природну кмітливість до загальноприйнятих міжнародних стандартів правової роботи, фахівці BIG мислять глобально, їх діяльність транснаціональна. Команда BIG надає послуги на території різних країн світу, дотримуючись при цьому єдині стандарти якості та збереження конфіденційності. Міжнародна правова компанія BOND INTELLECT GROUP прагне до досягнення досконалості у всіх своїх починаннях.

КЛІЄНТИ Bond Intellect Group
ОСНОВНЫЕ ДОСТИЖЕНИЯ КОМПАНИИ
 • 17 років на ринку
  юридичних послуг
 • 23 департаменту
  і напрямки
 • 15000 правових
  документів
 • 7000 задоволених
  клієтів
 • 97,3% виграних
  справ
 • 99,8% клієнтів
  звертаються повторно

Відгуки клієнтів про нас

Всі відгуки та подяки

У відповідь на подяку від наших клієнтів, ми говоримо наступну фразу: «Краща подяка - це рекомендація» і судячи з кількості рекомендацій щомісяця, нам дуже вдячні за надані послуги та сервіс.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Луга-Райз-Агро» Директор ООО «ЛУГА-РАЙЗ-АГРО» Кабанец А.В

Генеральному директору Международной правовой компании BOND INTELLECT GROUP Владимиру Владимировичу Бондаренко
Уважаемый Владимир Владимирович!

Директор ТОВ «ХАРКІВ ХІМПРОМ» Тимофеев А. Г.

От имени руководства Общества с ограниченной ответственностью «ХАРЬКОВ ХИМПРОМ»

позвольте поблагодарить возглавляемую Вами Международную правовую компанию BOND INTELLECT GROUP за успешно защищенные интересы нашего предприятия в судебном споре против налогового органа.